Monogram, Features and benefits – GE ZEU30RSFSS User Manual
Page 2
Advertising
Specification Revised 3/03
Monogram.
™
ZEU30RBF/SF/WF – GE Monogram 30" Digital Electric Cooktop with Ribbon Elements
Features and Benefits
• 30" Digital Ribbon Cooktop
• Frameless Glass Design
• Patterned Ceramic Glass Surface
• Six Cooking Configurations
• One 7", One 6", One Dual 6"/9" and
One Dual 5"/8" Heating Element